محل تبلیغات شما

آیا شما می خواهید یک رادیاتور بخرید؟

عالی!

 

در این راهنمای خرید رادیاتور ، ما ابزار ، مهارت و دانش را برای شما می یابیم تا رادیاتور (های) ایده آل را برای (تقریباً) هر اتاق خانه خود پیدا کنید.

"این یک حرف جسورانه است!" من می شنوم که گریه می کنید.

اما این بهترین گرمایش است و هیچ کس مطابق آنچه ما انجام می دهیم رادیاتور نمی کند.

بنابراین کتری را روی آن بچسبانید (یا وینو بریزید) ، عقب بزنید و بگذارید رادیاتور مناسبی برای شما پیدا کند.

اوه ، و اگر آنچه شما واقعاً می خواهید راه آهن حوله ای گرم باشد ، به جای آن ، راهنمای نهایی گرمایش حمام ما را بررسی کنید.


راهنمای کاملی برای خرید یک رادیاتور


به راحتی می توان گفت که خرید رادیاتور یک خرید در نظر گرفته شده است.

اینگونه نیست که یک جفت جوراب بخرید یا یک بسته آدامس را انتخاب کنید - این یک چیز خیلی بزرگ است و نباید به راحتی آن را گرفت.

ما قبلاً چند راهنما متفاوت در مورد خرید رادیاتورها منتشر کرده ایم و بررسی کرده ایم که در کجا می توانیم حتی بیشتر پیشرفت کنیم تا به شما در انتخاب بهترین گزینه کمک کنیم - به شما کمک می کند تا یک تغییر چشمگیر در گرمایش داشته باشید و حتی به خانه خود ارزش افزوده دهید.

 

بنابراین در این آخرین راهنما ، ما می خواهیم به هر اتاق بنگریم ، بهترین راه حل گرمایش برای هر فضا را کشف کنیم و به شما کمک کنیم تا گرمایش منزل خود را به چیزی بیش از چیزی که گرما را حفظ می کند تبدیل کنیم.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رادیاتورها و لیست قیمت انواع رادیاتور و رادیاتور برقی روی لینک روبرو کلیک نمایید.www.bamintahvie.com

 

از رادیاتورهای طراح عمودی برای اتاق نشیمن شما ، گرفته تا فشرده سازی ریل های حوله ای در فضای اتاق برای آشپزخانه یا اتاق مجلل شما ، تمام پایه ها ، هرکدام از اتاق ها و هر امکان را پوشش می دهیم - یا حداقل آن را خوب می دهیم. قیمت رادیاتور بستگی به نوع آن دارد.

 

اگر می خواهید به سمت راست شیرجه بزنید ، اتاق یا نوع رادیاتور خود را از این لیست انتخاب کرده و به یک راه حل سریع پرش کنید .

  • رادیاتور برای آشپزخانه
  • رادیاتور برای اتاق نشیمن
  • رادیاتور برای حمام
  • رادیاتورهای برقی

ما با درک چگونگی کار کردن اندازه و خروجی حرارت رادیاتور مورد نیاز خود شروع خواهیم کرد و به محاسبه آن دسته از مهمترین BTU ها خواهیم پرداخت.

اما در ابتدا ، خواهیم دید که تیم طراحی داخلی مورد علاقه ما در مورد انتخاب رادیاتور مناسب برای فضای شما چه می گوید.

 

بیشتر خانه ها دارای رادیاتورهای کنوکتور قدیمی وحشتناک هستند که یک چشم انداز است ، اما به جای اینکه آنها را با یک پوشش رادیاتور پنهان کنید و یا آنها را به همان اندازه دیوارها رنگ کنید تا از بین بروند ، چرا رادیاتور خود را در طراحی داخلی خود گنجانده اید؟

اگر در یک دوره خاص زندگی می کنید و با ویژگی ها دلسوز هستید ، رادیاتورهای ستونی مانند میلانو ویندزور راهی عالی برای داشتن چیزی بیشتر در راستای سبک خاصیت هستند.

یا اگر در یک خانه مدرن زندگی می کنید ، چیزی مانند Milano Alpha ایده آل خواهد بود. خطوط تمیز و سطح صاف ستونها بدین معناست که در فضای کمتری قرار می گیرند که خطوط تمیز عنصر اصلی طراحی هستند.

و اگر واقعاً می خواستید به شهر بروید ، رادیاتورهای رنگی میلانو کاپری به شما کمک می کنند تا در یک اتاق یا مکان بیانیه واقعی بگیرید!

 

محاسبه نتیجه صحیح BTU در رادیاتور


قبل از شروع به کار تمام تکنیک های مربوط به شما ، فقط یک نکته را به خاطر بسپارید - اگرچه صحیح بودن آن مهم است ، اما محاسبه گرمای موردنیاز شما آسان است.

 

البته چند عامل وجود دارد که می تواند بر میزان توان موردنیاز شما تأثیر بگذارد ، مانند ابعاد اتاق ، میزان گرما و انواع پنجره برای نامگذاری تنها چند مورد.

 

اما اگر اندازه گیری نوار و امکان شمارش دارید ، در گرفتن محاسبه کاملاً طلایی هستید.

 

یک ماشین حساب ساده BTU مانند ما به شما می گوید چه اندازه رادیاتور یا راه آهن حوله ای برای هر فضا نیاز دارید - بنابراین فقط دیوارها را بشمارید ، از آنچه در بالا ، پایین و کنار اتاق خود قرار دارد ، کار کنید و تمام جزئیات را وارد ماشین حساب کنید تا اامات دقیق Wattage و BTU را دریافت کنید و برای یافتن آن رادیاتور با برند جدید آماده خواهید بود.فروش رادیاتور

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رادیاتورها و لیست قیمت انواع رادیاتور و رادیاتور برقی روی لینک روبرو کلیک نمایید.www.bamintahvie.com

 

 

بهترین رادیاتور برای آشپزخانه چیست؟


آشپزخانه ها به کانون توجه بسیاری از خانواده های مدرن تبدیل شده اند زیرا آنها نه تنها برای آشپزی خانواده ها با یکدیگر طراحی شده اند بلکه برای سرگرمی و جمع کردن افراد نیز به همان اندازه مهم هستند.

 

گرچه معمولاً گرمترین اتاق در خانه - به دلیل اجاق گاز و اجاق گاز - شما هنوز هم می خواهید آشپزخانه خود را در زمستان گرم کنید وقتی دما کاهش می یابد. خوشبختانه برای شما تعداد زیادی گزینه وجود دارد که لمس سبک و ظرافت را به فضای شما اضافه می کند و هنوز گرما را برای شما فراهم می کند که با شروع روزها کمی کوتاه تر خواهید شد.

 

یک آشپزخانه کوچک

یک آشپزخانه کوچک ممکن است بزرگترین چالش گرمایشی که با آن روبرو هستید نیست ، اما پیدا کردن جایی برای رادار شما - آنچه در مورد همه میزهای کار ، کمد و وسایل مورد استفاده قرار می گیرد - بسیار دشوار است.

 

یک مطالعه دولتی در سال 2010 ، طبقه متوسط ​​یک آشپزخانه انگلستان را 11 متر مربع قرار داد ، اگرچه بخش کمی از آنها کمتر از 5 متر مربع بود ، به این معنی که تعداد کمی آشپزخانه کوچک بسیار کوچک در آنجا وجود دارد.

 

در 5m² ، هنگامی که در یخچال و فریزر ، اجاق گاز و سایر وسایل کار می کنید - لازم نیست به مناطق آماده سازی مواد غذایی و فضای ذخیره سازی مورد نیاز خود اشاره کنید - فضای زیادی برای رادیاتور یا راه آهن حوله گرم باقی نمی ماند.

 

خوشبختانه راه حل های گرمایش کاملی برای گرم کردن وجود دارد که نه تنها گرمای موردنیاز شما را به شما منتقل می کند بلکه می تواند به شما کمک کند تا یک طراحی لمسی چشمگیر به فضای خود بیفزایید - تبدیل یک بیت از ف گرم یکبار به یک قطعه بیانیه ساز کیت

 

ریل های حوله گرم در آشپزخانه های مدرن رواج بیشتری پیدا می کنند زیرا نه تنها فضا را گرم می کنند بلکه - همانطور که از نام آن پیداست - حوله های شما را نیز گرم می کنند و ظهور رادیاتورهای طراح عمودی شاهد تحولات شگفت انگیز در آشپزخانه های سراسر انگلستان است.


 

چگونه می توانم بهترین رادیاتور را برای اتاق زندگی خود انتخاب کنم؟


اگر دوست دارید اکثر مردم ، بیشتر وقت شما در خانه را در اتاق نشیمن می گذرانید. از پیچ خوردن در جلوی عینک مخصوص بچه ها گرفته تا داشتن مادر برای چای بعد از ظهر ، چه آن را اتاق نشیمن ، سالن پذیرایی و چه اتاق نشیمن بنامید - مگر اینکه اوج زمان تابستان انگلیس باشد - احتمال اینکه بیشتر اوقات فراغت را در آنجا بگذرانید وجود دارد.

 

به همین دلیل ، درست است که شما می خواهید فضای آواز خواندن با سبک و پاناچه و داشتن احساس حقارت واقعی در مورد آن.

 

و چه راهی بهتر و کاربردی تر برای دستیابی به هدفی مانند آن وجود دارد تا اینکه با رادیاتور طراح باشد؟

 

 

رادیاتورهای عمودی برای اتاق زندگی


رادیاتورهای عمودی بدون توجه به اتاقی که در آن قرار می دهید بیانیه ای بزرگ ایجاد می کنند. اما در اتاق نشیمن ، آنها به خصوص بزرگ و جسورانه هستند و به حداکثر رساندن فضا کمک می کنند.

 

تاریخ نشان می دهد که رادیاتورهای پانلی قدیمی برای انتشار گرما به داخل اتاق از طریق همرفت طبیعی قرار داده شده اند.

 

رادیاتورهای عمودی مدرن - به ویژه آنهایی که خروجی بسیار بالاتری دارند - می توانند بدون نیاز به سوار شدن در پشت پیش نویس از یک پنجره ، فضای کافی را گرم کنند. نه تنها این ، بلکه بیشتر خانه هایی که این روزها دارای لعاب مضاعف و حتی سه گانه هستند ، آنچه که نسیم کمی در آنجا وجود داشته است ، اکنون تقریباً وجود ندارد.

 

ما طیف های متنوعی از رادیاتورها را به این سبک تهیه می کنیم و آنها ثابت می کنند که از انگلیس محبوبیت بیشتری دارند. در اینجا مجموعه ای از سوارهای عمودی وجود دارد که مناسب اتاق نشیمن است.

 

رادیاتورهای طراحی شهری برای اتاق زندگی


همانطور که اشاره کردم ، کار انجام شده "عادی" قرار دادن رادیاتورها در زیر پنجره است و ممکن است شما بخواهید با نگه داشتن آنها در آنجا بچسبید.

 

دیوار با پنجره یک فضای مرده تلقی می شود - همانطور که شما نمی توانید بدون اینکه جلوی چراغ را از پنجره بگیرید ، هیچ اثاثیه ای را در مقابل آن قرار دهید - و قرار دادن مبلمان در مقابل رادیاتور نیز مهم نیست.

 

نگه داشتن رادیاتور در جایی که در آن قرار دارد و سبک آن بهبود می یابد ، به این معنی نیست که برای جابجایی لوله باید پول اضافی را روی یک لوله کشی صرف کنید و می توانید آن پول را به سمت گرفتن یک طراح افقی جدید و بهتر ، شیک تر و بیانیه تر کنید. رادیاتور

 

اگرچه به اندازه سبک های عمودی محبوب نیست ، اما یک رادیاتور افقی به شما کمک می کند تا یک لمس پایان شیرین به یک فضا اضافه شود ، اما مسلماً نصب آن آسان تر است (به دلیل لوله کشی که در آنجا قرار دارد) و همچنان ارزش خود را به املاک شما اضافه می کند و کاملاً خیره کننده به نظر می رسد. .

 

این دو مورد را از مجموعه گسترده ما ببینید.

 

آیا می توانم یک رادیاتور برقی بخرم؟

البته که می توانی

 

رادیاتورهای برقی گزینه ای عالی برای هر کسی است که به دنبال گرم کردن اتاقی است که شاید در آن از طریق سیستم گرمایشی مرکزی آنها استفاده نشود - من در حال صحبت کردن در مورد هنرستان ها ، پسوندها و حتی باغ های ریخته گری هستم!

 

من در مورد افزایش رادیاتور برقی در سالهای گذشته راهنمای خرید بحث کردم و تعرفه های اقتصاد 7 را تحت پوشش قرار دادم و اینکه هزینه آن چقدر است. اما در راهنمای امسال ، من می خواهم به رادار برقی طراح و ریل حوله و اینکه چگونه آنها می توانند به کاهش هزینه سوخت کمک کنند و حس شیک طراح را به اتاق اضافه کنند ، متمرکز کنم.

 

زیبایی یک رادیاتور برقی این است که آنها تمام انرژی مورد استفاده خود را به گرما تبدیل می کنند. آنها سریعتر از همتایان خود که از گاز استفاده می کنند ، سریعتر گرم می شوند - و باعث می شوند کارایی بیشتری داشته باشند - و هنوز هم ظاهری شگفت انگیز از رادیاتورهای طراح استاندارد دارند.

 

با در نظر گرفتن کارآیی آنها ، تمام نگرانی در مورد هزینه های سوخت مربوطه - چه گاز ارزان تر از برق باشد یا نه - چیزی است که من در اوایل سال همان سال در این بلاگ پوشش داده ام.

 

هنگامی که همه چیز گفته شد و تمام شد ، رادیاتور برقی روشی مناسب برای گرم کردن اتاق است - لازم نیست نگران پاره کردن کفپوش های کف برای قرار دادن لوله ها باشید ، بنابراین هزینه نصب آن گران نیست. شما فقط باید تصمیم بگیرید که کجا می خواهید آن را بگذارید ، چقدر بزرگ به آن نیاز دارید و چقدر عالی به نظر می رسد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رادیاتورها و لیست قیمت انواع رادیاتور و رادیاتور برقی روی لینک روبرو کلیک نمایید.www.bamintahvie.com

 


رادیاتور

گرم کردن خانه شما - اما رادیاتور برقی چگونه کار می کند؟

چرا رادیاتور من سرد است - مشکلات رایج و نحوه رفع آنها

بهترین قیمت رادیاتور آلومینیومی

، ,رادیاتور ,  ,یک ,اتاق ,مورد ,را به ,در مورد ,به شما ,می کنند ,اتاق نشیمن ,قیمت انواع رادیاتور

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
قالیشویی فارسی چاپخانه ی ایران زمین rama شرکت پشتیبانی ویدئو پروژکتور نی زا ارزان کده خرید و فروش انواع تردمیل باشگاهی هات فاز hyoneHest forosh-neshaste بیا برا خرید