محل تبلیغات شما

اگر در خانه یا محل کار خود از رادیاتور برقی استفاده کرده اید ، احتمالاً از گرمای موجود در آنها بهره مند شده اید. با این حال ، آیا تا به حال فکر کرده اید که این بخاری ها چگونه کار می کنند؟ اگرچه به نظر می رسد یک وسیله ساده است ، اما یک بخاری برقی وظیفه تبدیل انرژی الکتریکی را به گرما را انجام می دهد. چگونه این کار را انجام می دهد و چه فرایندی را درگیر می کند؟ بیایید به رادیاتورهای برقی ،  نگاهی بیندازیم و نحوه کار آنها را بررسی کنیم.

 

چگونه رادیاتور برقی کار می کند

 

بخاری برقی یک وسیله خانگی است که با تبدیل انرژی الکتریکی به گرما کار می کند. این دارای یک مقاومت الکتریکی است ، که بر اساس اصل "گرمایش ژول" کار می کند. این بدان معنی است که جریان الکتریکی از طریق مقاومت جریان می یابد و انرژی الکتریکی را به انرژی گرما تبدیل می کند. معمول است که این وسیله از سیم نیکروم به عنوان عنصر گرمایش فعال استفاده کند. همچنین برخی از بخاری ها از تنگستن استفاده می کنند که همچنین به سرعت گرم می شود و انرژی زیادی را جذب می کند. این نوع ف انرژی را حفظ کرده و آن را آهسته آزاد می کند ، به این معنی که بخاری شما می تواند از حداقل انرژی برای حفظ درجه حرارت در اتاق شما استفاده کند.

 

رادیاتور همچنین با یک مایع ترمودینامیکی پر شده است ، که برای گرم کردن سریع و سپس گسترش حرارت کل ناحیه مبادله در داخل رادیاتور پر شده است ، که منجر به حداکثر گرما در سطح بیرونی می شود. این مایع خاصیت نگهدارنده گرما دارد ، بنابراین گرما را تا زمانی که ممکن است نگه می دارد.

 

جهت مشاوره و خرید رادیاتور مناسب فضای خود با کارشناسان شرکت بامین تهویه تماس بگیرید یا به وب سایت شرکت به آدرس www.bamintahvie.com مراجعه نمایید.

 

ترموستات


هر یک از رادیاتورهای درگیر در گرم کردن یک خانه با ترموستات بسیار حساس نصب شده اند. این نوع ترموستات بسیار دقیق است و به کنترل دما کمک می کند تا همیشه در سطح ایده آل برای خانه باشد. همچنین ترموستات به تنظیم مقدار مناسب نیرویی که برای حفظ این درجه حرارت لازم است کمک می کند ، به این ترتیب که هیچ نیرویی در داخل خانه تلف نشود.

 

چگونه ترموستات دمای رادیاتور را به طور مؤثر تعادل می دهد؟ پس از فعال شدن رادیاتور ، تمام توان خود را جذب می کند تا زمانی که درجه حرارت تنظیم شده توسط ترموستات حاصل شود. این معمولاً حدود 5-10 دقیقه طول می کشد. پس از دستیابی به دمای تنظیم ، رادیاتور قدرت ترسیم را متوقف می کند. در این مرحله ، مایع ترمودینامیکی داخل رادیاتور برقی منزل به سرعت گسترش می یابد و رادیاتور دارای 100٪ گرما در سطح خود است.

 

با تشکر از طراحی بخاری ، این گرما را بسیار آهسته رها می کند و در ضمن استفاده از حداقل انرژی ، گرم نگه داشتن اتاق است. هوای اطراف بخاری گرم می شود و باعث افزایش آن می شود. هوای سرد برای جبران جای خود عجله خواهد کرد و جریان جابجایی ایجاد می کند. هوای گرم تا سقف بالا می رود ، خنک می شود و سپس به پایین می افتد - چرخه را کامل می کند. این جریان جریان هوای گرم را ادامه می دهد و به گرم کردن کل اتاق کمک می کند.


یکی از مهمترین مزیت های استفاده از بخاری های برقی این است که می توان ترموستات آنها را بطور جداگانه تنظیم کرد ، به گونه ای که می توانید در هر اتاق خانه دمای مختلفی داشته باشید. این می تواند یک مزیت باشد وقتی می خواهید گرما را در اتاقی که از آن استفاده نمی کنید ، خاموش کنید یا وقتی می خواهید اتاق خواب خود را از آشپزخانه خود گرم تر کنید. همچنین ، هنگامی که خانه را برای تعطیلات ترک می کنید ، می توانید ترموستات های موجود در بخاری های برقی خود را خاموش کنید و این باعث می شود در دراز مدت پول زیادی صرفه جویی کنید.


رادیاتورهای برقی چقدر کارآمد هستند؟


معمولاً یک رادیاتور برقی 100٪ کارآمد تلقی می شود ، زیرا نزدیک به 100٪ انرژی که توسط رادیاتور مصرف می شود ، تبدیل به گرما شده و سپس به داخل اتاق رها می شود. به نظر می رسد این کارآیی نسبت به لوله کشی در سیستم های گرمایش آب گرم بسیار کارآمد است ، زیرا در هنگام ارسال به دیگ بخار و رادیاتور گرمای زیادی در داخل لوله ها از بین می رود.


 

همچنین ، رادیاتورهای برقی کارآمد تر هستند زیرا آنها سیستم گرمایش "در صورت تقاضا" هستند. این بدان معنی است که می توانید در صورت نیاز بخاری را روشن کنید و همچنین در صورت عدم نیاز به گرما آن را خاموش کنید. این بدان معنی است که خطر اتلاف انرژی کمتر خواهد بود.

 

جهت مشاوره و خرید رادیاتور مناسب فضای خود با کارشناسان شرکت بامین تهویه تماس بگیرید یا به وب سایت شرکت به آدرس www.bamintahvie.com مراجعه نمایید.


رادیاتور

گرم کردن خانه شما - اما رادیاتور برقی چگونه کار می کند؟

چرا رادیاتور من سرد است - مشکلات رایج و نحوه رفع آنها

بهترین قیمت رادیاتور آلومینیومی

، ,کند ,رادیاتور ,برقی ,گرما ,بخاری ,می کند ,می شود ,است که ,است ، ,رادیاتور برقی ,bamintahvie com مراجعه نمایید ,آدرس www bamintahvie com مراجعه ,شرکت بامین تهویه تماس بگیرید ,کارشناسان شرکت بامین تهویه تماس

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ثبت نام لاتاری,ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2022,2021,2020 بهترین سایت Dasart متن های مرتبط با ویدیو اینجا زیبایی را درک کن آکادمی بازار سایت وردپرسی سفارش آنلاین قطعات دامپتراکHD465 دانلود فایل های کمیاب دانلود فایل