محل تبلیغات شما

وقتی هوای بیرون سرد و واضح است ، چیزی بهتر از بیدار شدن یا آمدن به خانه ای گرم و گرم نیست. اما اگر گرمای خود را به اتمام رسانده اید و فهمیدید که رادیاتور شما سرد است ، ممکن است خودتان به کمک نیاز پیدا کنید. علاوه بر اینکه شما را در هوای زمستان لرز می اندازد ، رادیاتورهایی که در گرمازدگی ناکام هستند ، می توانند مشکلات مهم دیگری همچون آوار در سیستم ایجاد کنند که باعث انسداد یا تنظیم سیستم ضعیف می شود.

 

اگر متوجه شده اید که چرا رادیاتور شما سرد است ، این است که چه کاری انجام دهید:

 

بررسی کنید که دیگ بخار رادیاتور شما کار می کند

بررسی کنید دیگ بخار رادیاتور شما نظم دارد

اولین کاری که باید انجام دهید اگر رادیاتور در هنگام گرم بودن هوا خنک باشد ، بررسی سیستم گرمایش است تا مطمئن شوید در تنظیمات مناسب قرار دارد و به درستی کار می کند. اگر دیگ بخار آب دارید ، بررسی کنید که هم برای آب گرم و هم برای گرمایش تنظیم شده باشد ، در حالت تابستان نیست و هیچ کد گسلی وجود ندارد.

 

جهت مشاوره و خرید رادیاتور مناسب فضای خود با کارشناسان شرکت بامین تهویه تماس بگیرید یا به وب سایت شرکت به آدرس www.bamintahvie.com مراجعه نمایید.

 

در حالی که دو تنظیم اول با یک تنظیم ساده قابل تنظیم است ، ممکن است یک کد خطا برای مقابله با آن کمی پیچیده تر باشد.

 

اگر دیگ بخار Viessmann دارید ، صفحه Fault Code ما را بررسی کنید تا در مورد کد خطایی که نمایش داده می شود اطلاعات بیشتری کسب کنید. همچنین ، برای اطلاعات بیشتر با کتابچه راهنمای دیگ بخار خود م کنید.

 

در حالی که برخی از کدهای خطا توسط کاربر قابل تصحیح است ، برخی دیگر ممکن است به کمک یک متخصص دارای مجوز گازی ایمن احتیاج داشته باشند. همیشه از دستورالعمل های کاربر پیروی کنید و در صورت عدم اطمینان سعی نکنید خودتان کاری انجام دهید.

 

بررسی کنید که پمپ حرارتی شما در حال کار است

اگر سیستم گرمایشی شما دارای پمپ حرارتی است ، قدم بعدی در مورد شناسایی سرد بودن رادیاتور شما اطمینان از عملکرد این دستگاه است. اگر پمپ کار خود را متوقف کرده باشد ، دیگر گرمای آب مورد نیاز برای گرم نگه داشتن رادیاتورها گرم نخواهد شد و باعث می شود که همه رادیاتورها دمای خود را از دست دهند.

 

ساده ترین روش برای بررسی اینکه پمپ حرارتی شما کار می کند بررسی این است که آیا این سر و صدا ایجاد می کند یا خیر. یک راه آسان برای این کار گرفتن یک پیچ گوشتی و قرار دادن آن بین گوش و قفسه است. اگر پمپ حرارتی در حال اجراست ، باید بتوانید نویز یا لرزش را تشخیص دهید.

 

سیستم را بررسی کنید

هوای موجود در سیستم را بررسی کنید

اگر متوجه شدید که یک یا چند رادیاتور در خانه شما سرد است ، این ممکن است نشانه وجود هوا در سیستم باشد. هوا در سیستم گرمایش تمایل به جمع شدن در نقاط بالاتر دارد و از توزیع صحیح آب گرمایش جلوگیری می کند. خوشبختانه ، این مشکل خاص معمولاً برای رفع مراحل زیر بسیار ساده و ساده است:

 

تمام ترموستات های رادیاتور را کاملاً باز کرده و گرمایش را در دمای کامل به مدت 10-15 دقیقه با تمام رادیاتورها روشن کنید

پمپ گردش خون را خاموش کنید و صبر کنید تا رادیاتورها خنک شوند - معمولاً 30-60 دقیقه

رادیاتور نزدیکترین دیگ را با استفاده از یک کلید خونگیر یا پیچ گوشتی تا زمانی که آب بیرون بیاید ، خون بگیرید

این کار را برای هر رادیاتور تکرار کنید

دیگ را روشن کنید و فشار آب را بررسی کنید

اگر در مورد خونریزی سیستم مطمئن نیستید و در هر نقطه با مشکل روبرو هستید ، توصیه می شود در سریعترین زمان با یک متخصص تماس بگیرید.

 

بررسی کنید که دریچه ها گیر کرده اند یا خیر

یکی دیگر از دلایل مهم رادیاتور سرد بودن دریچه گیر است. این اغلب در صورت بروز مشکل در رادیاتور فردی است. دریچه ترموستاتیک ، معمولاً یک کنترل سفید به طور مستقیم در کنار پایه رادیاتور ، جریان آب گرم به رادیاتور را کنترل می کند ، اما هر از گاهی ممکن است به دست گرفته شود - اغلب به سادگی با توجه به سن.

 

برای بررسی اینکه آیا این مورد وجود دارد ، سر قابل چرخش را برداشته تا یک پین بلند شده در زیر آن مشخص شود. باید امکان فشار دادن پین را با انگشت خود داشته باشید. پس از آن که فشار را رها کنید باید دوباره بلند شود. اگر پین قبلاً افسرده شده باشد یا آزادانه حرکت نکند ، ممکن است گیر کرده باشد.

 

سعی کنید پین را با استفاده از برخی انبردستها و گریس ها آزاد کنید تا زمانی که بتواند با سهولت وارد و خارج شود. بیش از حد فشار وارد نکنید زیرا این ممکن است به پین ​​آسیب برساند.

 

اگر از انجام این کار مطمئن نیستید و یا قادر به حرکت دادن پین نیستید ، پس توصیه می شود از یک متخصص استفاده کنید.

 

جهت مشاوره و خرید رادیاتور مناسب فضای خود با کارشناسان شرکت بامین تهویه تماس بگیرید یا به وب سایت شرکت به آدرس www.bamintahvie.com مراجعه نمایید.


رادیاتور

گرم کردن خانه شما - اما رادیاتور برقی چگونه کار می کند؟

چرا رادیاتور من سرد است - مشکلات رایج و نحوه رفع آنها

بهترین قیمت رادیاتور آلومینیومی

، ,رادیاتور ,  ,بررسی ,یک ,سیستم ,بررسی کنید ,است ، ,ممکن است ,می کند ,رادیاتور شما ,برای بررسی اینکه ,bamintahvie com مراجعه نمایید ,آدرس www bamintahvie com مراجعه ,شرکت بامین تهویه تماس بگیرید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
لیموشو وقت سفارت کانادا | ویزای کانادا | راهنمای اخذ ویزای کانادا دانلود کده دنیای چادر خندانده شرکت تسینا سه سوته خرید کن تحویل بگیر بوم گردی آنلاین شهر جوان نیازمندی های بازارچه96 - bazarche96.com