محل تبلیغات شما

رادیاتور آلومینیومی

 

رادیاتور ها اساساً گرما را از مایع خنک کننده به هوا منتقل می کنند. رادیاتورها معمولاً از آلومینیوم و مس ساخته می شوند. تفاوت اصلی رادیاتورهای مسی و آلومینیومی در این است که رادیاتورهای آلومینیومی دارای لوله های گسترده تری برای حمل خنک کننده هستند.

 

رادیاتورهای آلومینیومی چیست؟


رادیاتورها اساساً گرما را از مایع خنک کننده به هوا منتقل می کنند. رادیاتورها معمولاً از آلومینیوم و مس ساخته می شوند. تفاوت اصلی رادیاتورهای مسی و آلومینیومی در این است که رادیاتورهای آلومینیومی دارای لوله های گسترده تری برای حمل خنک کننده هستند. علاوه بر این ، رادیاتورهای آلومینیومی ارزانتر بوده و در برابر آسیب مقاوم هستند. رادیاتورهای آلومینیومی معمولاً در یخچال و فریزرها و اتومبیل ها یافت می شوند.


مشخصات ISRI

مطابق با آخرین مشخصات قراضه 2017 منتشر شده توسط انستیتوی صنایع بازیافت ضایعات (ISRI) ، رادیاتورهای آلومینیومی ممکن است در کد ISRI "Tally" درج شوند.

 

 

 

جهت مشاوره و خرید رادیاتور مناسب فضای خود با کارشناسان شرکت بامین تهویه تماس بگیرید یا به وب سایت شرکت به آدرس www.bamintahvie.com مراجعه نمایید.

 


قیمت رادیاتورهای آلومینیومی


رادیاتورهای آلومینیومی یکی از دسته های قراضه هستند که عمدتاً هنگام ضربات خودروها به دست می آیند. رادیاتورهای آلومینیومی در مقایسه با سایر رادیاتورهای مس / آلومینیوم قیمت نسبتاً کمتری دارند ، زیرا لوله های مسی در آنها وجود ندارد.


 

از کجا می توانیم رادیاتورهای آلومینیومی را بفروشیم؟


ضایعات رادیاتور آلومینیومی را می توان به صورت نقدی در هر حیاط ضایعات محلی در نزدیکی محل شما بازیافت کرد. لطفا توجه داشته باشید که رادیاتورهای آلومینیومی در حیاط قراضه پول خوبی دارند. شما فقط باید حیاط ضایعات مناسب را شناسایی کنید که بهترین قیمت برای قراضه شما را ارائه می دهد.

 

در زیر برخی از حیاط قراضه در ایالات متحده وجود دارد که رادیاتورهای آلومینیومی را می پذیرند.

 

بازیافت ونس ، سان آنتونیو ، تگزاس.

Newlon Matals، Inc. ، Kokomo ، ایندیانا.

بازیافت ف Aometomet ، کلیولند ، اوهایو.

پردازش فات B&B ، نیوتن ، ویسکانسین.

"ضایعات یارد یاب" بهترین شرط بندی شما برای کمک به مکان یابی بیشتر قراضه در منطقه شما است.

 

Scrap Monster پایگاه داده ای را فراهم می کند که لیست همه قراضه های قراضه در ایالات متحده و کانادا را نشان می دهد.

 

مقدار عمده ای از رادیاتورهای آلومینیومی با شما هستند؟

بازیافت حاشیه قراضه قراضه رادیاتور آلومینیومی را قبول نمی کند. گاراژها و فروشگاه های قطعات خودرو ممکن است آنها را بپذیرد. با این حال ، توصیه می شود که آنها را به حیاط قراضه متخصص در چنین کالاهای قراضه بفروشید. حیاط قراضه اغلب با نیازهای عمده ای از رادیاتورهای قراضه آلومینیومی سروکار دارد. قبل از بازیافت رادیاتور آلومینیومی خود ، مطمئن شوید که تمام مایع خنک کننده را حذف کرده اید. برای یافتن حیاط قراضه محلی که مقادیر عمده ای از قراضه رادیاتور آلومینیوم را قبول می کنند ، به اینترنت جستجو کنید.

 


رادیاتور

گرم کردن خانه شما - اما رادیاتور برقی چگونه کار می کند؟

چرا رادیاتور من سرد است - مشکلات رایج و نحوه رفع آنها

بهترین قیمت رادیاتور آلومینیومی

آلومینیومی ,رادیاتورهای ,قراضه ,، ,  ,حیاط ,رادیاتورهای آلومینیومی ,رادیاتور آلومینیومی ,خنک کننده ,حیاط قراضه ,آلومینیومی در ,رادیاتورهای آلومینیومی دارای ,کنند رادیاتورها معمولاً

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
به وبسایت علم روز خوش آمدید روستای جوروند خرید اینترنتی قدرت بازاریابی فروش فلزیاب طلا یاب قوی المنتال مولتی akhbar tecnolozh13 Sergery42 چشم انتظارم سایت اینترنتی گرم همه چی موجوده